למה לפנות למעצבת? אני יכול לעשות הכל בעצמי!

מזל טוב, קניתם דירה חדשה או בית חדש. או אולי, אתם מחכים לילד והייתם רוצים לארגן את הבית שיתאים לצרכים של בן המשפחה החדש. או אולי הילדים שלכם כבר גדלו, עזבו את חדריהם, ואתם יכולים סוף סוף להגשים את החלום של חדר שינה גדול.

כמובן, שתהייתם, האם אתם צריכים לפנות למעצבת פנים, הרי זה הוצאה נוספת. וחוץ מזה, אתם לא רוצים לגור בבית שמישהו סידר לטעמו. אך אלה הם טעויות די נפוצות, למעשה מעצבת פנים יכולה לחסוך לכם כסף, וכמובן, ייקח בחשבון את רצונותיכם ותקשיב לכל הדרישות שלכם.

סביר להניח שאתם לא מספרים את עצמיכם ואינכם תופרים בגדים משלכם, אם כי יש יוצאים מן הכלל. אבל גם אם תחליטו לתפור מכנסיים לעצמיכם ללא הידע בבניית גזרה והכרת הפרופורציות של הגוף האנושי, התוצאה כנראה לא תרצה אתכם. בנוסף, תצטרכו לבזבז זמן כדי לבחור ולרכוש בדים, אביזרים, ואת הציוד הנדרש. תאמינו לי, זה לא כל כך קל עם המגוון הקיים. ואם ניסוי כזה חד פעמי הוא הוצאה קטנה, שיפוץ, שלא תהיו מרוצים מתוצאותיו, והתיקונים שתצטרכו לבצע יעלו הרבה יותר. למעשה, מעצב טוב הוא כמו חייט טוב – שתופר חליפה המתאימה כמו כפפה.

המעצבת תעזור לכם לבחור את הסגנון הרצוי, הצבעים, יסייע בבחירת חומרי הגמר והרהיטים כל זאת לפני ולא במהלך השיפוץ. זה יאפשר לחשב במדויק את התקציב ולהימנע מטעויות יקרות.

בנוסף לכך, המעצבת תכין את כל התיעוד הטכני הנדרש עבור הקבלן. משמעות הדבר היא שאתם לא תתמודדו עם הבעיה של חוסר בשקעים או עם ערימה של חוטי חשמל ומאריכים. בנוסף, הכיור בחדר האמבטיה יותקן לא איפה שנוח לאינסטלטור, אלא בהתאם לחוקי ארגונומיה.

כל שינוי בחלל הפנים של הבית דורש זמן רב ומומחיות. יש צורך לבנות את הקומפוזיציה, לבחור את הסגנון, את חומרי הגמר, הריהוט, הציוד, וכן לפקח על הביצוע. המעצבת תחסוך לכם הרבה זמן שתוכלו לבזבז על דברים מהנים יותר.

שירותי עיצוב פנים יקרים. במבט ראשון, כן, אבל בוא נעשה חשבון:

  • יש לכם תקציב מסוים עבור השיפוץ, אשר מומלץ שלא תחרגו ממנו. יהיה עליכם לחשב את כל העלויות, תוך לקיחה בחשבון את סדר ביצוע העבודות.
  • יש לכם רשימה של מגוון רחב של שיפורים הכרחיים, בעוד באותו הזמן, ההרגלים שלכם לא אמורים להשתנות. תצטרכו להביא את הרעיונות שלכם לשיפוצניקים,אולם את הבדיקה האם הם הבינו אתכם תוכלו לבצע רק לאחר ביצוע עבודתם. בשלב זה, שינויים מובילים לסכסוכים והוצאות בלתי צפויות.

המעצבת לוקחת בחשבון את כל הדרישות בשלבים המוקדמים של הפרויקט. אתם יכולים לראות את העיצוב של ביתכם, עוד לפני תחילת עבודות הבנייה. מעצבת תבדוק את איכות הביצוע וידרוש לתקן, אם העבודה בוצעה לא לפי התכניות – בחינם, כי יש תיעוד טכני. כן, אתם משלמים על שירותיה של המעצבת, אבל זה יאפשר לכם להימנע מטעויות ולחסוך הרבה זמן, כסף ועצבים.

מעצבת פנים טובה מעוניינת להפוך את החלומות שלכם על בית יפה ונוח למציאות. כל העבודה בנויה על דיאלוג – מעצבת מקשיבה למשאלות שלכם ומציעה את רעיונותיה. על בסיס זה, נוצר עיצוב שמשקף את האישיות שלכם ואת עולמיכם הפנימי.